(+48) 666 163 620

biuro@bayoner.pl

Polski

Reklamówki foliowe z nadrukiem 

Torby foliowe są najczęściej i najchętniej używane w masowym marketingu. Dzięki swojej wytrzymałości i funkcjonalności oraz niskiej cenie jest nieodzownym narzędziem biznesowym. Wykonujemy torby reklamowe z folii LDPE (błyszcząca, miękka), HDPE (matowa, szeleszcząca) i MDPE (matowa miękka, efekt mrożonego szkła) o dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach, według standardu lub indywidualnego zamówienia klienta. Produkty odznaczają się wysoką odpornością na przedarcia, wytrzymałością na obciążenia oraz lekkością. Specjalne uchwyty ułatwiają transport i przenoszenie zawartości. Oferujemy reklamówki z nadrukiem z bogatą paletą kolorów.

Oferujemy reklamówki foliowe w trzech rodzajach:

Torba foliowa Typ market

Torba typu „market” z wycięciem w rodzaju tzw. „fasolki”. Przy wykonaniu produktu istnieje możliwość wywinięcia krawędzi folii i wzmocnienia uchwytów. Ponadto można zastosować zakładkę dolną, dzięki której zwiększa się pojemność opakowania i poprawia się jego wygląd. Produkt dostępny jest w kilku kolorach i rozmiarach. Wykonujemy perforacje oraz nadruki.

Torba foliowa Typ koszulka

Najczęściej stosowany rodzaj reklamówek foliowych w hipermarketach. Główną zaletą naszych produktów jest duża pojemność, wynikająca z zastosowania zakładek bocznych. Produkt posiada wygodne, dłuższe uchwyty, które zapewniają komfort użytkowania. Przedmioty powstają z wytrzymałych materiałów, a ponadto mogą być pokryte dodatkowo dowolnym nadrukiem.

Torba foliowa Typ DKT

Reklamówka typu DKT posiada właściwości torby typu „market”, przy jednoczesnym wzmocnieniu uchwytu poprzez wklejenie dodatkowej warstwy z folii. Produkt charakteryzuje się typowym wycięciem, które pełni rolę uchwytu. Przedmiot powstaje na bazie wysokiej jakości materiału, który na potrzeby Klienta może być dodatkowo pokryty ciekawym, firmowym nadrukiem.                              

Zapraszamy do przesłania zapytań ofertowych !

Oferujemy również